ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΚΟΡΙΝΟΣ

• Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς
Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Απόφαση Ανάθεσης 3μερης εκδρομής στην Αθήνα (Απρίλιος 2013) σε ταξιδιωτικό γραφείο

E-mail Εκτύπωση PDF

Την Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2013, στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Κορινού συγκροτηθηκε επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων για την 3/μερη επίσκεψη των μαθητών της Γ? τάξης στη Βουλή των Ελλήνων, από 11 έως 13 Απριλίου 2013.
Η επιτροπή, αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του σχολείου, ως πρόεδρο, και από

α) τους συνοδούς εκπαιδευτικούς κ. Τασιάκου Ελένη, κλάδου ΠΕ05, αρχηγό της εκδρομής, Μπουροζίκα Δημήτριο, κλάδου ΠΕ11 συνοδό,

β) την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου κ. Καγιόγλου Διαμάντω και

γ) την πρόεδρο του 15/μελούς μαθητικού συμβουλίου, μαθήτρια της Γ΄ Τάξης Εφραιμίδου Κωνσταντίνα, ως μέλη,

αποσφράγισε τις προσφορές των γραφείων:

1. COMPLETE TRAVEL SERVICE

2. MITA TRAVEL

3.VELONIS TOURS

2013 prosfora 01 2013 prosfora 02

2013 prosfora 03a2013 prosfora 03b

(οι προσφορές αναφέρονται με τη χρονική σειρά κατάθεσης. Για να διαβάσετε τις προσφορές, κάντε κλικ επάνω στις εικόνες)

και αποφασίζει:

Αναθέτει την τριήμερη επίσκεψη στο ταξιδιωτικό γραφείο VELONIS TOURS διότι διαθέτει όλα τα ποιοτικά χαρακτηριστικά σύμφωνα με την πρόσκληση και μειοδοτεί στην κατ? άτομο συμμετοχή για το ξενοδοχείο ASTOR, το οποίο είναι 4 αστέρων και βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας.

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 04 Μάρτιος 2013 10:15

Έχουμε 2 επισκέπτες συνδεδεμένους