Σήμερα 6 Φεβρουαρίου 2017, ώρα 10.30, στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Κορινού, συγκροτείται επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων για την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του πολιτιστικού προγράμματος «Δημοσιογράφοι ?από τα θρανία», σε Αθήνα και Ναύπλιο, από 27 έως 30 Απριλίου 2017.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, ως πρόεδρο και από:

α) τις εκπαιδευτικούς κ. Αλμπανίδου Ελένη, κλ. ΠΕ02 (συνοδό) και Ξηρού Κυριακή, κλ. ΠΕ02 (συνοδό),

β) την ταμία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου κ. Χρυσικού Άννα και

γ) την πρόεδρο του 15/μελούς μαθητικού συμβουλίου Δασκαλοπούλου Αικατερίνη, ως μέλη, αποσφραγίζει τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων (η αναφορά γίνεται βάσει χρονικής σειράς κατάθεσης των προσφορών):

1.      MITA TRAVEL

2.      COMPLETE TRAVEL

3.      VELONIS TOURS

4.      TASIONAS TOURS

και αποφασίζει:

Αναθέτει την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στο ταξιδιωτικό γραφείο VELONIS TOURS, διότι  πληροί τις προϋποθέσεις, όπως αυτές αναφέρονται στην προκήρυξη και μειοδοτεί στην κατ? άτομο συμμετοχή για το ξενοδοχείο DIVANI PALACE ACROPOLIS πέντε αστέρων στην Αθήνα και το ξενοδοχείο Hotel Tolo στο Ναύπλιο.

Για το σκοπό αυτό συντάχθηκε η πράξη και υπογράφεται.

Ο Πρόεδρος                                                                                              Τα Μέλη

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας ένας επισκέπτης και κανένα μέλος